HEMEN ARAYIN

Doruk vinç istanbul olarak sizlere kiralık sepetli vinç ihtiyaçlarınız için bom uzunlukları 20 metre ve 80 metreye kadar hizmet sunuyoruz. Kiralık vinç sektöründe 15 yıldan fazladır hizmet veren firmamız gelişmiş araçlarıyla ihtiyacınız olan hizmeti sizlere ulaştırıyor. Sizin zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz ve bunun için gerekli azami özeni gösteriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti pratik, hızlı ve güvenli çözümlerle sizlere sunuyoruz.

Binaların bakımından, bahçe ve peyzaj işlerine kadar bir çok alanda bu vinçleri görebilirsiniz. En çok da reklam afişleri, reklam panoları gibi günlük hayatta karşınıza çıkan alanlarda kullanılırız. Bunun dışında binaların boyama işleri ya da cephe temizliği işlerinde, ya da yüksek alanlarda çalışılması gereken yerlerde kullanılırız. Bu yüzden sepetli vinçlerin hidrolik sistemlerinin bakımlarının tam ve zamanında yapılması gerekmektedir. Bu sayede olası bir iş kazasının önüne de gelmiş oluruz. Üstelik uzun süreli bir çalışma yapılacaksa çalışma sahasının ona göre çevrelenmiş olması gerekir. Ki çalışma sahası içinde başka kimse olmasın ve iş güvenliğini riske atmasın. Bu vinçler daha pratik ve daha kolay kullanılırız. Üstelik 80 metre ve daha fazlası için de oldukça kullanışlıdırlar.

Araçlarımız

Sepetli Vinç Nasıl Kiralanır?

Büyük ve ağır eşyaların, makinelerin bir yerden bir yere taşınmasını, binaların üst katına çıkarılmasını sağlayan büyük ve sepetli makinelere sepetli vinç denmektedir. Firmanız için sepetli vinç kiralama hizmetinden faydalanmak istediğiniz taktirde iletişim kuracağınız firmayı iyi araştırmak gerekmektedir. En doğru ve en kaliteli firmayı seçmek; taşımak istediğiniz malzemenin zarar görme riskini en aza indirirken, işlerinizin aksamasını da önleyecektir. Sahada firma araştırması yaparken sepetli vinç kiralama şirketlerinin kullanmış olduğu makinelerin iyi araştırılması gerekmektedir. Çünkü teknolojinin ilerlemesi ve ihtiyaçların artmasıyla birlikte kiralık sepetli vinç hizmeti veren firmalar da makinelerinin donanımını geliştirmektedir. Bu teknoloji standartlarının ve özverili kalitenin çok ilerisinde olan firmalarla iletişime geçmekte fayda var.

Doruk Vinç kiralık sepetli vinç firması olarak biz, makinelerimizi kalite standartlarının üstünde tutmaktayız. Makinelerin parçaları en kaliteli ve en iyi şirketlerden temin edilmektedir. Araçların bakımları periyodik olarak yapılmakta ve herhangi bir arıza çıkarma riski sıfıra inmektedir. Olası sepetli vinç kiralama hizmetine ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere gerekli kalite ve güveni vermek bizim işimiz. Firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak ihtiyacınızı belirtmeniz yeterlidir. Sizin için gerekli araçlar ve donanımlar belirlenmekte ve bu sisteme göre de size uygun bir fiyat verilmektedir. Daha sonra ise kiralık sepetli vinç hizmetinize gönderilmektedir. 

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralama hizmetlerinin fiyatlandırılması, vincin çeşidine ve kullanım alanına göre düzenlenmektedir. Vincin kullanımdaki süre aralığı, hangi vinç çeşidinin kullanılacağı ve operatör desteğinin olup olmayacağı, fiyatın azalması ve artmasında büyük rol oynayan etmenlerdir. Vinç kiralamadan önce müşteriler, mutlaka kiralama yapacağı firmayı iyice araştırmalıdır. Hem firmanın sunduğu hizmetleri hem de fiyatları diğer firmalarla karşılaştırarak, en uygun bütçeyi kendisine çıkarmalıdır. Tabi ucuz diye bir firmayla hemen anlaşmak doğru bir adım değildir. Çünkü bazı firmalar fiyatı ucuz tutarak, kalitesiz ekipman kullanmakta ve işlem sırasında zarara neden olabilmektedir. Bu nedenle vinç kiralama fiyatları öncelik olmamalıdır. Müşteriler vinç kiralama hizmeti almadan evvel o firmanın başarısına ve güvenliğe gösterdiği öneme dikkat etmelidir. Vinç kiralama fiyatları mutlaka bu etmenlerden sonra ikinci planda dikkat edilmesi gerekenlerden olmalıdır. Vinç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Doruk Vinç, fiyat performans dengesi açısından müşterilerine büyük bir kolaylık ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.