Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç Platform

55 Metreye Kadar Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç

Doruk Vinç olarak binalarınızın ve işletmelerinizin tüm vinç ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu ihtiyaçlardan en bilineni de kuşkusuz kiralık sepetli vinç ya da kiralık platformdur. 55 Metreye kadar olan yüksekliklerde her işiniz için sepetli vinç ihtiyacınızda yanınızdayız. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlere işinizin çabuk ve temiz bir şekilde yapılması gerekir. Bunun bilincine olan firmamız işlerinizi mümkün olan en kısa ve en güvenli şekilde çözer.

Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır?

Kiralık sepetli vinç kullanım alanları neredeyse sınırsızdır. En basitinden binaların dış cephelerinin temizlenmesi için kullanılabilir. Ya da camların temizliği için sepetli vinç kullanmak daha kolay ve az maliyetli olur. Oysa yılda sadece birkaç defa kullanacağınız bina vinç sistemlerini kullanmak oldukça maliyetli olur. Bunun dışında binaya tabela ya da büyük parçaların montajı işinde de sepetli vinç kullanılır. Mesela klima gibi bir sistemi binaya monte etmek için çalışacak personeli sepetli vinç ile taşırsınız. Aynı şekilde kısmı tadilatlar ve diğer sorunlar için binanın dış cephesinde çalışacak personeli sepetli vinç ile taşımak hem daha güvenli hem de daha kolaydır. Mesela bir kampanya için ya da diğer olaylar için bayrak asmak için de sepetli vinç kullanabilirsiniz. Hatta bahçe ve peyzaj düzenlemelerinde mesela ağaç budama gibi işler için de sepetli vinç kullanabilirsiniz. Kısacası sepetli vinç yüksekte çalışacak personelin daha güvenli çalışması için oldukça önemlidir.

Kiralık sepetli vinç
Kiralık sepetli vinç
kiralık sepetli vinç
Neden Kiralık Sepetli Vinç?

Kiralık sepetli vinç için farklı firmalar ve farklı özellikler bulabilirsiniz. Ancak gerek personel güvenliği gerekse mal güvenliği için çalışacağınız firmaların işinde uzman olması gerekiyor. Örneğin iş kazası gibi olumsuz bir durumda hem işiniz aksar hem de size çıkacak maliyet büyür. Daha da kötüsü ise bu gibi durumlarda meydana gelebilecek yaralanmalar ve daha da kötü sonuçlar. B yüzden de gerekli güvenlik sertifikalarına sahip firmalarla çalışmalısınız. Bunun için Doruk Vinç olarak gerekli iş güvenliği ve diğer sertifikaları almak bir yana personele düzenli olarak eğitim veriliyor. Böylece hem sizi hem de işinizi koruyoruz.

Her İhtiyacınız İçin

Galeri ve İletişim

Yaptığımız işlerin bazılarına galerimizden de bakabilirsiniz.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak daha da büyük hallerine bakabilirsiniz.
 

 
 
 
 
previous arrow
next arrow
 
 
 
 
Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

Dilerseniz telefon numaranızı bize yazın. Biz sizi arayalım. Ya da detaylı bilgiler verip detaylı bir teklif isteyebilirsiniz. Bunun için adresinizi, çalışılacak alanı, çalışılacak zamanı ve yapılacak işi bildirmeniz yereli olacaktır. Size en uygun fiyat ve hızlı sepetli vinç hizmeti için en kısa sürede dönüş yaparız. 55 metre ya da daha uzun kiralık sepetli vinç teklifi için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Lütfen Adınızı Yazın

 

Lütfen E-mail Adresinizi Yazın

 

Lütfen Telefon Numaranızı Yazın

 

Lütfen Mesajınızı Yazın
 
[smartslider3 slider=”3″]