İletişim

HEMEN ARAYIN

Doruk vinç tecrübesiyle ‘en’ lerin kiralık vinç firmasıdır.

Vinç Kiralama da Doruk vinç en teknolojik ve en yeni araç parkuru, en uzun bomlu vinçleri, en tecrübeli personel kadrosu ile prensibi müşteri memnuniyeti olan, çevreye duyarlı, insana önem veren sektöründe bir öncü bir vinç kiralama firmasıdır.

Vinç kiralama İstanbul sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip ederek son gelişmeler ışığında proje tamamlama sürelerini ve maliyetlerini azaltmak suretiyle verimliliği ve kaliteyi artırmaktadır. Kiralık vinç sektöründe yaptığımız kaliteli işler ile sağladığımız güven sayesinde firmamız birçok takdir belgesine layık görülerek sektöründe lider firmalar arasında yerini almıştır. Firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle ticari başarısını zamanından önce yada zamanında teslim ederek yaptığı işlerde kaliteyi ve prestiji ön planda tutan bir anlayış ile çalışmalarına devam etmektedir. Profesyonellik anlayışı içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımız neticesinde sizlerle birlikte hep daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Adres ve Konum Bilgimiz

Aşağıda yazıya tıklayarak haritalardan konumumuza ulaşabilirsiniz

Kiralık vinç ihtiyaçlarınız için bizimle e-posta kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Vinç kiralama için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin. En kısa zamanda bir yetkilimiz isinle iletişime geçecektir. Özellikle e-posta ve telefon numaranızın doğru olduğuna emin olun.

Alanında uzman personel ve gelişmiş teknolojik araç filosu ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçmek için telefon , Whatsapp ya da e-mail kullanabilirsiniz. Bizden fiyat teklifi alırken aklınızdaki soruları da sorabilirsiniz . Hatta yılların saha tecrübesi ile size ihtiyacınız olan işi ve daha pratik çözümleri de sunuyoruz. Böylece daha çabuk ve daha hesaplı bir hizmete ulaşmış oluyorsunuz.