İletişim

Kiralık vinç ya da kiralık sepetli vinç gibi tüm vinç kiralama ihtiyaçlarınız için bizimle e-posta kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurup bize gönderin. En kısa zamanda bir yetkilimiz isinle iletişime geçecektir. Lütfen özellikle e-posta ya da telefon numaranızın doğru olduğuna emin olun.

Nasıl Vinç Kiralama Hizmetine İhtiyacım Var?

Kiralık vinç hizmeti ararken ilk önce ihtiyacınızı net olarak belirlemelisiniz. Öncelikle fimanızın ihtiyacını iyi analiz etmelisiniz. Örneğin 80 tonluk bir vinç hem maliyeti hem de çalışma zamanı olarak size büyük bir külfet getirebilir. Ancak aynı şekilde ihticaınız olandan küçük bir vinç kiralamak da hem işinizin zamanında bitmemesine neden olabilir hem de ek maliyetlere neden olabilir. Bu nedenle vinç kiralama hizmeti alırken işini iyi bilen bir firmayla çalışmanız daha doğru olacaktır.

Vinç Kiralama
Vinç Kiralama

Kiralık Vinç Hizmeti Ararken

Kiralık Vinç himzeti alırken dikkat etmeniz gereken diğer şey ise çalışılacak alan olmaıdır. Sepetli vinç ya da mobil vinç de olsa aracın çalışacağı alanın ve taşınacak yükün özellikleri önemlidir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ne yazık bazen çok dar bir alanda çalışmak zorunda olabiliyorsunuz. Bu yüzden çalışılacak alanda uzman bir operatör olması olası zararlardan da sizi koruyacaktır.

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralama fiyatları belirlenirken bir çok etmen göz önüne alınır. Bunların başında kiralanacak vincin özellikleri gelir. (80 tonluk ya da 30 tonluk vinçler gibi, ya da 55 metre sepetli vinç gibi…) Diğer özellik ise çalışılacak alandır. Örneğin mobil vincin bir yerden alacağı yükü nereye kadar taşıyacağı gibi. Diğer önemli etken ise çalışma zamanıdır. Bazı kurumsal firmalar vinçleri saatlik olarak değil, günlüki haftalık ya da aylık olarak kiralayabiliyor. Özellikle kule vinçler için aylık kiralama seçenekleri daha çok tercih edilir.

İstanbul Avrupa Yakası Kiralık Vinç Firmaları

İstanbul avrupa yakası kiralık vinç ihtiyaçlarınız için Doruk Vinç ailesi olarak size farklı çeşit ve özelliklerde kiralık vinç hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman personel ve gelişmiş teknolojik araç filosu ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçmek için telefon, Whatsapp ya da e-mail kullanabilirsiniz. Bizden fiyat teklifi alırken aklınızdaki soruları da sorabilirsiniz. Hatta yılların saha tecrübesi ile size ihtiyacınız olan işi ve daha pratik çözümleri de sunuyoruz. Böylece daha çabuk ve daha hesaplı bir hizmete ulaşmış oluyorsunuz.