Sepetli Kiralık Vinç

Doruk vinç ailesi olarak sizlere Kiralık Sepetli vinç ihtiyaçlarınız için bom uzunlukları 20 metre ve 80 metreye kadar değişen kiralık vinç hizmeti sunuyoruz. Kiralık vinç sektöründe 15 yıldan fazladır aktif olarak hizmet veren firmamız gelişmiş filo ve araçlarıyla ihtiyacınız olan hizmeti sizlere ulaştırıyor. Sizin zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz ve bunun için gerekli azami özeni gösteriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti pratik, hızlı ve güvenli çözümlerle sizlere sunuyoruz.

Kiralık Sepetli vinç hizmeti çok farklı alanlarda kullnılır. Binaların bakımından, bahçe ve peyzaj işlerine kadar bir çok alanda bu vinçleri görebilirsiniz. En çok da reklam afişleri, reklam panoları gibi günlük hayatta karşınıza çıkan alanlarda kullanılır. Bunun dışında binaların boyama işleri ya da cephe temizliği işlerinde, ya da yüksek alanlarda çalışılması gereken yerlerde kullanılır. Bu yüzden sepetli vinçlerin hidrolik sistemlerinin bakımlarının tam ve zamanıda yapılması gerekmektedir. Bu sayede olası bir iş kazasının önüne de geçilmiş olur. Üstelik uzun süreli bir çalışma yapılacaksa çalışma sahasının ona göre cevrelenmiş olması gerekir. Ki çalışma sahası içinde başka kimse olmasın ve iş güvenliğini riske atmasın.

Farklı modeller olsa da (makaralı sistem ya da hidrolik kaldırma sistemli vinçler) genelde hidrolik kaldırma sistemine sahip vinçler tercih edilir. Bu vinçler daha pratik ve daha kolay kullanılır. Üstelik 80 metre ve daha fazlası için de oldukça kullanışlıdırlar.