Mobil Vinç

Mobil Vinç

Her türlü ihtiyacınız için 1 tondan 100 tona kadar kiralık mobil vinç hizmetleri sunuyoruz. Özellikle kalabalık bir şehirde vinç ile çalışmak zordur. Bundan daha zor olanı  da müşterilerin ihtiyaçlarını sorunsuzca çözebilmektir. Örneğin trafiği aksatmadan ya da zaman kaybetmeden yapılacak işi bitirmek gerekir. Üstelik bunu hasarsız ve temiz bir şekilde yapmak daha da zor olur. Tüm bunların yanında ağır bir şeyi vinç ile taşımak gibi riski de göz önüne almak zorunda kalabiliyorsunuz.

Mobil Vinç Nedir?

Temel olarak mobil vinç tekerlekli ya da paletli araçlardır. Bunlar iki temel işlevi yerine getirmek için tasarlanır. Kaldırmak ve bir yere taşımak. Bu araçların özellikle vinç sektöründe tercih edilmeleri bazı avantajlar sayesinde olur. Bu avantajlar;

  • Mobil vinçler hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlar. Böylece hem vinç hem de taşımak için iki ayrı araç kullanmak zorunda kalmazsınız.
  • Güvenlidirler. Bu modellerin tüm güvenlik önlemleri kolayca alınabilir. Üstelik çalışma prensibi de çok basit olduğundan alınacak önlemler daha çabuk ve etkili olur.
  • Basittirler. Bu araçlar kullanımı kolaydır. Ayrıca pratik olmaları ve hızlı çalışabilmeleri ile de çokça tercih edilirler.
Mobil Vinçlerin Dezavantajı

Her araçın olduğu gibi mobil vinçlerin de deavantajları vardır. Sonuçta bunlar kusursuz araçlar değil. Ancak belli kullanım koşullarında mükemmel sonuçlar verecek şekilde tasarlanmışlardır. Kısaca bu araçların olumusuz özellikleri;

  • Kısa mesafede çalışırlar. Bu araçlar uzun yolculuklar için tasarlanmamışlarıdır. Yükleri ancak kısa mesafede taşıyabilirler.
  • Ağır işler için kullanılamazlar. Hem yükü kaldırmak hem de bunu taşımak maharetli bir iştir ancak bu tür vinçlerin yük kapasitesi sınırlıdır. Küçük ya da orta boyutta yükler taşırlar.
  • Özellikle yük taşınırken yeterli önlem alınmazsa ya da güvenlik tedbirlerinetam olarak uyulmazsa oldukça riskli olabilirler.
  • Yük taşırken virajlarde ya da yokuşlarda oldukça zorlanılabilir.

Bu özellirkler nedeniyle mobil vinç şehir içinde küçük ve orta boyutlu işletmeler için idealdir. Aşırı büyük araçlar için fazla para ödemezsiniz. Ayrıca hızlı ve çabucak işleriniz hallolur. Doruk Vinç olarak tüm bunları ve daha fazlasını göz önünde bulundurarak sizlere en iyi hizmeti hesaplı fiyatlarla sunuyoruz.

 

Bilgi ve İletişim İçin:

Vinçler hakkında merak ettikleriniz ya da kiralama için detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ya da aşağıdaki formu doldurup sorunuzu bize sorabilirsiniz. İsterseniz telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Lütfen Adınızı Yazın
Lütfen E-mail Adresinizi Yazın
Lütfen Telefon Numaranızı Yazın
Lütfen Mesajınızı Yazın