Kiralık Mobil Vinç

İstanbul Avrupa Yakası Kiralık Mobil Vinç hizmetleriniz için 7 / 24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mobil vinçlerin verdiği pratik ve hızlı hizmeti Doruk Vinç kalitesiyle buluşturuyoruz. Böylece sizler hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyorsunuz. Üstelik yılların tecrübesi ve gelişmiş hidrolik sistemlerle donatılmış araç filomuz ile işinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Mobil Vinç Nedir?

Mobil vinç, en basit tabirle bir kamyon ya da kamyonet üzerine monte edilmiş hidrolik sistemdir. Doğal olarak aynı anda iki işi birlikte yapabilirler. Bunu diğer vinçlerden ayıran özellik ise kaldırdığı yükü kendisinin de taşıyabiliyor olmasıdır. Bu sayede hem vinç için hem de nakliyesi için ayrıca vakit ve para harcamamış oluyorsunuz. Bunun sayesinde tek bir araçla iki işi de aynı anda çözmüş oluyorsunuz. Ancak bu araçlar uzun mesafede yük taşımak için uygun değildir. Örneğin kısa mesafede makine montajı ya da ağır makine sökülmesi, taşınması için idealdir.

Kiralık mobil vinç

Ayrıca bu arçlar yük taşırken yavaş hareket etmelidirler. Özellikle viralarda ve yokuş, rampa gibi yerlerde taşınan yüke göre çok daha yavaş hareket etmeliler. Sonuçta mobil vinçler her ne kadar yük taşıma özelliğine sahip olsalar da temelde vinç olarak hizmet etmek için tasarlanmışlardır. Bu yüzden mobil vinçler daha çok kısa mesafe için idealdir.

Kiralık Mobil Vinç Nerede Kullanılır?

Kiralık mobil vinç çeşitleri genel anlamda makina montajı, sökülmesi veya taşınması amacıyla kullanılır. Örneğin organize sanayi bölgesinde bir atölyenin ya da fabrikanın makina işeri için idealdir. Ya da ATM cihazı gibi daha özen isteyen işlerde kullanılır. Çünkü normal vincin giremeyeceği kadar küçük alanlara da rahatça girebilirler. Bu özelliği de mobil vinçleri daha da cazip hale getirir. Özellikle tek araçla en az iki araçlık iş yapmak ve oldukça pratik bir şekilde işin bitirilmesini elbette ki herkes ister.

Doruk Vinç olarak yılların birikimi ve güçlü araç filomuzla sizlere ihtiyacınız olan kiralık mobil vinç hizmetini sunuyoruz. Bizimle telefon, whatsapp ya da elektronik posta yoluyla iletişim kurabilir ve ihtiyacınız olan hizmet için teklif alabilirsiniz.