YÜKLENİYOR...

Hizmetler / Şişli

Şişli

Firmamız  Şişli  Doruk vinç kiralama hizmetleri alanında üstün başarı katetmektedir.Yılların vermiş olduğu ender faliyetlerimiz hızla bizlere referans olmaya devam etmektedir.Profesyonel ve üstün başarılı kadromuzla siz değerli müşterilerimizin işlerine talibiz.7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişim kurarak bizlere işlerinizi kısaca teyid geçerek anlatabilirsiniz bizlerde sizlere en uygun vinçlerimizi kısa sürede yönlendiririz.

SEPETLİ VİNÇ NEDİR ?

Sepetli vinç sayesinde birçok işlem kolay bir şekilde halledilmektedir. Hem nakitten hem de vakitten tasarruf etmenizi sağlayacak olan sepetli platformlar çeşitli modellerde hizmet vermektedir. Birçok metrelik modeli bulunan bu platformlar, yapılacak işlere göre farklı biçimlerde bulunmaktadır. Hem şehir içinde hem de şehir dışında kolaylıkla kullanılabilen sepetli platformlar sayesinde yüksek yapılar, direkler ve reklam panolarına hızlı ve rahat bir şekilde ulaşılmaktadır. Bu sayede rahat bir çalışma alanı da sağlanmaktadır.

Oldukça yüksek mesafelerde bile rahat bir şekilde kullanılabilen bu sepetli platformlar ile dar alanlara da kolaylıkla erişilebilmektedir. Yaklaşık olarak 75 metreye kadar her çeşit boyu bulunan platformlar ile;

  • dış cephe tadilatları,
  • ağaç budama işlemleri,
  • cam temizlikleri,
  • boya, sıva, mantolama, badana, tamir, tadilat, elektrik işleri,
  • montajlama işleri,
  • reklam panosu yerleştirme

gibi işlemler rahatlıkla gerçekleştirilmektedir.


SABİT  VİNÇ NEDİR ?

Sabit vinçler, en çok kullanılan vinç çeşitlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Yapılacak işin türüne göre belirlenen bir bölgeye sabitlenerek kullanılmasından dolayı sabit vinç olarak tanımlanmaktadırlar. Sabit vinçler ile sadece yükleri kaldırma ve indirme faaliyeti gerçekleştirilmektedir. Tekerleklerle birlikte  öne-arkaya hareketi sağlayabilmektedirler. Büyük çoğunlukla liman ve fabrikalarda kullanılmaktadırlar.

MOBİL VİNÇLER NEDİR ?

Hareketli bir vinç çeşidi olan mobil vinçler, kullanım alanı açısından sabit vinçlere nazaran daha kullanışlıdırlar. Lastik tekerlekli kamyonlara monte edilmeleri ile birlikte bir alandan diğer alana hızlı bir şekilde giderek zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Çekiciye gerek duymayan mobil vinçler ayrıca geçtikleri zemine de herhangi bir zarar vermemektedir. Bu vinç türü kendi içinde ise ikiye ayrılmaktadır, bunlar  paletli ve sepetli vinçlerdir. Sepetli vinçler, insan gücüyle ulaşılması zor alanlara ulaşmayı sağlayarak büyük kolaylık sağlamaktadır.

HI-UP VİNÇ NEDİR ?

Bu vinç, HIAB firması tarafından sahaya sürülmüştür. Hidrolik vinç mekanizmasına sahip olan bu tür, kamyon üzerine birlikte entegre  çalışacak şekilde monte edilmiştir. Kamyonlar genellikle 6-12 tekerlekli olabilmektedir. Genellikle küçük boyutlu ve kullanışlı mobil bir vinç olması bakımından tüm dünyada oldukça rağbet gören hiyap vinçler, ülkemizde de en çok tercih edilen popüler vinçler arasında yer alır.

Güçlü, hızlı, verimli, fonksiyonel, güçlü ve çok yönlü, olması bakımından hiyap vinçler inşaat sektöründe en çok tercih edilen iş makineleridir.Standart vinçler hem uğraştırıcı bir saha hazırlığı hem de detaylı bir kontrol süreci gerektirir. Buna karşın hiyap vinçler, daha basit ve daha kompakt bir kurulum ve denetim süreciyle optimum performans gösterebilirler.