YÜKLENİYOR...

Hizmetler / Çatalca

Çatalca

Kiralık Sepetli Vinç

Firmamız Doruk vinç  her geçen gün kiralık sepetli vinç sektöründe kendini geliştirmesi ile birlikte, oluşturduğu vizyon ve misyonu da benimseyen müşterileri tarafından sitesi çok sık ziyaret edilmektedir.Talep edilen tarihler aralığında kiralama isteği oluşturulabilen kiralık sepetli vinçler; farklı kapasitedeki ağırlığı taşıyabilecek vinçler, farklı özelliklere sahip olan kiralık sepetli vinçler ve müşterilerin dilediği anda istediği model vince ulaşım sağlaması gibi özellikleri olması açısından müşteri hizmetini ve memnuniyetini ön planda tutan sepetli vinç kiralama şirketi hizmet vermeye son sürat ile devam etmektedir.


Sepet vinç çeşitleri

Sepetli vinçler kullanım yerine ve yapılacak işe göre farklı tonlarda ve farklı yüksekliklerde olabilirler. 20 metreden 80 metreye kadar farklı uzunlukta vinç bulunabilmektedir. Aynı zamanda farklı ağırlıktaki yükleriniz için, taşıma kapasiteleri farklı sepetli vinçler de vardır. Sepetli vinçler; eklemli, eklemsiz ve kendinden yürüyüşlü olmak üzere 3 farklı tarzda bulunmaktadır. Sepeti olmayan vinçlere mobil vinçler denir.Vinç Kiralama son yıllarda popüler olduğundan birçok firma tarafından sepetli vinç kiralama hizmeti verilmektedir. Ancak kiralama yapılırken birkaç hususa özellikle dikkat edilmesi gereklidir. Öncelikle hizmet alınan firmanın kaliteli ve güvenli hizmet verdiğinden emin olmak gerekiyor. Kiralama yapacağınız firmanın kurumsal olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Kiralanan vinçlerin düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılıp yapılmadığı ilk dikkat edilecek konu olmalıdır. Kiralayacağınız sepetli vinçleri kullanacak, vinç operatörlerinin de belgelerinin olup olmadığı diğer önemli bir konudur.

Sizlerde  hizmetlerinizi Firamamızdan almak istiyorsanız sizler için bir telefon kadar uzaklıktayız.Doruk vinç kiralama ve sepetli vinç kiralama İstanbul da hizmetlerimize başladığımızdan bu yana Çatalca bölgesinde kiralık vinç ve sepetli kiralık vinç hizmetlerimizden yararlanan bir çok firmamız bulunmaktadır.Firmamız ile yapacağınız her türlü çalışmalarınızda %100 kaliteli ve profesyonel hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek adına kendi filosunu sürekli geliştiren ve bu anlamda sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına her türlü önlemi almıştır.Firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için iş makinelerini sürekli yenilemektedir.Doruk vinç Çatalca  sınırları içinde kalmayıp İstanbul’un her ilçesinde  hizmet vermektedir.Sizler de Doruk vinç kiralama ve sepetli vinç kiralama hizmetleri almak istiyorsanız firmamız bünyesinde ki müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.