YÜKLENİYOR...

Hizmetler / Beylikdüzü

Beylikdüzü

Doruk vinç Firmamız Kiralık Vinç sektörüne yıllarını vermiş  kiralık vinç ihtiyacı duyan müşterilerimize  en güvenli hizmeti sunmak için buradayız.

Firmamız uzun yıllardır, siz değerli müşterilerimize vinç kiralama hizmeti vermektedir. Azla yetinmeyip hep daha iyisini gerçekleştirmeyi firma olarak kendimize hep görev bildik. Hem bu sayede hem de müşteri memnuniyetini bütün işlerimizin önünde tuttuğumuz için firmamız her geçen gün daha fazla büyümektedir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermeden önce, sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını analiz edip ondan sonra sizlere beklentilerinize uygun hizmeti sağlıyoruz. Bu şekilde sizlerin de %100 memnuniyetini sağlamış oluyoruz. Bu yüzden firmamızı tercih ettiğiniz zaman pişman olmayacağınıza kesinlikle eminiz. Çünkü alacağınız hizmet tamamen beklediğiniz hizmet olacaktır.

Firmamızın; makine indirme, yükleme taşıma, montaj ve sanayi türü, diğer vinç hizmetleri, inşaat alanında yapılan vinç işleri hizmetlerinin yanı sıra kiralık ve ikinci el vinç hizmetleri de bulunmaktadır.Doruk vinç kiralama firmamızın bu alanda vermiş olduğu bir hizmettir. İstediğiniz tonajda vinçi, Doruk Vinç Kiralama sayesinde kiralayabilirsiniz. Vinç modellerimiz arasından kendi ihtiyacınıza en uygun olanını seçip hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.Sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız ve sizlere hizmet vermek için aramanızı bekliyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla personellerimizi ve ekipmanlarımızı hizmet politikamızın kalitesi çerçevesinde itina ile seçmekteyiz. Çünkü taşıdığımız yük sizin için değerli. Günümüzde müşteri memnuniyeti ne kadar önemliyse can güvenliği de o kadar önemli. İş güvenliği sertifakalarımız ve garantili vinç hizmeti sunmamız bizi tercih etmenizdeki en büyük etkenlerden.

Beylikdüzü Vinç Kiralama hizmeti, Beylikdüzü yükselen yapılarda İlhanlar Vinç olarak bir çok yapıda vinçlerimiz hizmet sundu. Kiralanan vinçlerimiz profesyonel operatörlerimizle birlikte hizmetinize tahsis edilir.Teknolojinin gelişimiyle birlikte sektörümüzde de teknoloji bazı yenilikler oldu. Kiralık vinç parkurumuzdaki tüm vinçler son teknoloji ile donatılmış olup Beylikdüzü Vinç Kiralama için sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.