Avcılar Kiralık Vinç ve Kiralık Sepetli Vinç

Vinç kiralama

Doruk Vinç Kiralama hizmetleri Avcılar ilçesinde ki tüm ağır işlerinizi yapmak için hazırdır.
Siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini dikkate alarak çalışmakta olan firmamız, vinç işlerinde her zaman temiz ve titiz çalışır. Ayrıca işlerinizin hızlı bir şekilde bitmesi için
gayret gösterir. Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin Avcılar ilçesinde ki tüm işleriniz için
7/24 müşteri temsilcilerimiz ile telefonlarınızı bekliyoruz. Avcılar Kiralık Vinç hizmetleri için 7 / 24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Kiralık Vinç
Avcılar Kiralık Vinç

Avcılar Vinç Kiralama Hakkında

Avcılar, kalabalık ve yoğun iş gücünün olduğu ilçelerden biridir. Bu nedenle farklı alanlarda farklı ihtiyaçları oluyor. Bunlardan birisi de Kiralık Vinç ihtiyacıdır. Avcılar Kiralık Vinç sektörü farklı ihtiyaçlara cevap aramaktadır. Örneğin kiralık mobil vinçleri ele alalım. Şantiyelerde alt ve üst yapı faaliyetlerinde, yükleme ve boşaltma işlerinde, oto kurtarma ve çekme işlerinde, kaldırma ve taşıma işlerinde hurdacılıkta v.b. işlerde farklı amaçlara uygun vinçlerdir. Seri hareket edebilmeleri, gerektiğinde yük taşıyabilmeleri bu tür vinçlerin tercih edilmelerinde en büyük etkendir. Kaldırma işlemi yaparken vinç seçimi, başlı başına bilgi gerektiren bir konudur.

 • Kaldırılacak yükü (boyutları ve ağırlığı) tanımak,
 • Çalışılacak mahali fiziki koşullarını tanımak,
 • Çalışacak kaldırma aracının tüm özelliklerini (boyutu, ağırlığı, kaldırma sistemi, kaldırma kapasitesi, taşıma kapasitesi) bilmek, doğru seçim için şarttır.

Kamyon üstü vinçlerde; çeşitli çalışma koşullarına uygun imalatlar vardır. İşe uygun kamyon ve kaldırma
gurubunun seçimi yapılmalıdır. Sağlıklı bir seçim için kamyon üstü vinçlerin yapısını ve bazı kavramları inceleyelim.

sepetli_kiralik_vinc
sepetli_kiralik_vinc

Kiralık Vinç Kapasitesi

Avcılar kiralık sepetli vinç ya da diğer vinç çeşitlerinden hangisine ihtiyacınız olacağını belirlerken bu kısım size yardımcı olacaktır. Kaldırabileceği maksimum ağırlık ve uzanabileceği maksimum mesafeye göre vinçlerin de belli bir kapasiteleri vardır. Bir vinç kiralarken ya da kullanılmadan önce muhakkak bu kapasite sınırları gözden geçirilmelidir. Unutulmamalıdır ki her vinci her iş için kullanamayız ve böyle bir şeyin de uygun olması söz konusu değildir. Öncelikle yapılacak işin tanımını ve büyüklüğü belirlenmelidir. Sonrasında ise buna uygun bir vinç hizmeti seçilmelidir. Bu seçimde size yardımcı olabilecek en basit kuralı şöyle tanımlayabiliriz; “yük x mesafe” kavramıdır. Yani vincin ne kadar ağırlığı ne kadar mesafede kullanacağının hesaplanmasıdır. Bu sayede vincin kapasitesini de gösteren bu hesap sisteminin mantığı, ne kadar mesafede ne kadarlık bir yük kaldıracağıdır. Vinçleri isimlendirirken de bu ifade kullanılır. Aslında “ton x metre (kg x metre)“.

Örnek olarak 35 tonluk bir vinci ele alırsak, bunun anlamı vincin kule ekseninden 3m. Uzaktaki kaldırabileceği maksimum yüktür. Vincin asıl kapasitesi ton metre (kg metre) ile belirlenir. Yani söz konusu 35 tonluk bir vinç, 105. Ton-metre kapasiteye sahiptir. Kaba bir hesapla bu değerin istenilen mesafeye bölümü bize o mesafedeki yaklaşık kapasitesini verecektir. Tabi bu basit işlem yapılırken, her mesafe artırımı için bir de verim kaybı ve diğer kuvvetler de devreye gireceğinden kapasitenin bir miktar daha azalacağı unutulmamalıdır.

Doruk Vinç İletişim

Tüm bu hesaplamaları yapmak zorunda değilsiniz. Vinç Kiralama hizmetine ihtiyacınız olduğunda 7 / 24 bizimle iletişim kurabilir ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Doruk Vinç olarak yılların tecrübesi ve doğru hesaplamalarla size ihtiyacınız olan vinç hizmetini sunuyoruz. Bizimle e-posta ya da telefonla ya da whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Arnavutköy Kiralık Vinç
  Arnavuköy kiralık vinç hizmetlerine daha çok ihtiyaç duyuyor. Arnavutköy sepetli kiralık vinç ve çalışmalarını daha çok görecektir.
 • Avcılar Kiralık Vinç ve Kiralık Sepetli Vinç
  Doruk Vinç Kiralama hizmetleri Avcılar ilçesinde ki tüm ağır işlerinizi yapmak için hazırdır.Siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini dikkate alarak çalışmakta olan firmamız, vinç işlerinde her zaman temiz ve titiz çalışır. Ayrıca işlerinizin hızlı bir şekilde bitmesi içingayret gösterir. Profesyonel […]
 • Kiralık Vinç Bağcılar
  Bağcılar kiralık vinç ya da kiralık sepetli vinç ihtiyacınız için haftanın her günü 7 / 24 bizlere ulaşabilirsiniz. Doruk Vinç ailesi olarak yopun iş, insan ve araç trafiğinde sizlerin başını en çok ağrıtan yük taşıma işlemlerinde rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile en zorlu işlerin altından rahatlıkla kalkmanızı sağlıyoruz. Eğer normal insan gücü ile taşınması zor olan bir iş için;

YorumlarYorum Yazın Ya Da Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir